Jakie kufry na motor

Jakie kufry na motor

Więcej szczegółów o kufrach motocyklowych.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednak również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]