Jaki kask na motor

Jaki kask na motor

Jeśli potrzebujesz kasku motocyklowego, zobacz tu.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to doskonała marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]