Swallow’s Tail Furniture – polski producent designerskich mebli rzemieślniczych

Swallow’s Tail Furniture – polski producent designerskich mebli rzemieślniczych

Kup meble vintage.

Wnętrza i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi wiele zdradzić o naszym poczuciu estetyki, charakterzejak również o tym, jak pojmujemy komfort. Klientów już nie satysfakcjonuje oferta znanych sieci sklepów meblarskich, w których można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach egzemplarzy, jednakowe dla klientów z Polski, jak i ze świata. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać naszą niepowtarzalność, ale też będą bardzo ergonomiczne. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – rodzimy producent mebli z drewna

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie dekady i tworzy ją dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble produkowane przez studio STF to efekt dokładnej pracy pokaźnej ekipy, składającej się z zawodowych konstruktorów, rzemieślników i technologów. Firma Swallow’s Tail z nadzwyczajną drobiazgowością podejmuje się procesu tworzenia kolejnych linii produktów, poświęcając każdemu ze stadiów – od początkowego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po selekcję odpowiedniego gatunku drewna – sto procent pasji. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc, że produkty studia STF zdobyły wiele nagród branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (np. w Warszawie, w Paryżu bądź w Kolonii).

Nowoczesne meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i krzesła

Wszystkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można kupić wchodząc na stronę internetową studia. Nie licząc praktycznych stołów do kuchni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych oferuje też ławy, komody oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster oraz świeczniki). Warto podkreślić, że należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w ratach. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Holandii czy we Francji) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Warszawie, w Gdańsku bądź w Toruniu).

Nasze dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]