Zaatakowano Twoją stronę na WordPressie? Zleć usuwanie malware

Zaatakowano Twoją stronę na WordPressie? Zleć usuwanie malware

Na wpmagus.pl zamówisz czyszczenie malware WordPress.

WordPress stał się w minionych latach tak wziętym systemem zarządzania treścią, iż ilość sklepów oraz witryn internetowych tworzonych z jego użyciem szacuje się już na miliony. Częstotliwość korzystania z tego CMS-a powoduje, iż strony wykonane na WordPressie są atrakcyjnym celem ataków cyberprzestępców. W razie zainfekowania witryny złośliwym oprogramowaniem, konieczne będzie czyszczenie zawirusowanego WordPressa.

Komu zlecić usuwanie usuwanie wirusów ze strony www?

Logowanie na stronę jest zablokowane? Treści zmieniły się bez Twojej wiedzy? Na witrynie widnieją odnośniki do nieznanych Ci adresów? A może witryna internetowa rozsyła niechcianą pocztę? To tylko parę z popularnych przykładów wskazujących na zawirusowaną stronę. W takim przypadku potrzebne jest bezzwłoczna reakcja w celu znalezienia powodu infekcji, a w konsekwencji przywrócenia witryny internetowej do właściwego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze złośliwych wtyczek czy też po atakach hakerów powinno się zlecić fachowcom od tego rodzaju zadań, bowiem usuwanie wirusów z WordPressa zwykle przekracza kwalifikacje osób, które każdego dnia zajmują się tylko projektowaniem sklepów oraz stron internetowych na tym CMS-ie.

Usuwanie infekcji ze strony www – skrupulatne sprawdzenie baz danych i plików strony

Specjaliści zajmujący się usuwaniem wirusów ze stron zaprojektowanych w WordPressie w obrębie swoich operacji naprawczych prowadzą szczegółowe sprawdzenie plików oraz baz danych strony. Weryfikują pliki wp-config i htaccess, a także kod zainstalowanych na stronie motywów i wtyczek. W czasie naprawy zawirusowanego WordPressa implementowane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, zmniejszające ryzyko następnych infekcji. Jeżeli trwające dłuższy okres czasu zawirusowanie przyczyniło się do włączenia strony do listy zagrożeń (m.in. w oprogramowaniu antywirusowym), po usunięciu wirusów z CMS-a eksperci podejmują też niezbędne działania w celu skreślenia jej z tego rodzaju katalogów. Likwidacja wszelkich efektów ataku hakerskiego nie gwarantuje, że podobny przypadek nie nastąpi za kilka miesięcy, stąd ważne jest regularne uaktualnianie systemu zarządzania treścią i stosowanych na stronie internetowej wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]