Uszczelnianie okien – czy taka usługa jest niezbędna?

Uszczelnianie okien – czy taka usługa jest niezbędna?

Na serwismeteo.pl/uszczelnianie-okien/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie uszczelnianie okien Warszawa.

Odczuwasz chłód wiejący od okna lub też drzwi balkonowych? To nieomylny znak, iż potrzebne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w przeróżnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo zbudowanych mieszkaniach, lecz oraz w oknach kilkuletnich, w jakich zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz czemu jest tak ważne!

czym jest uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien trafnymi materiałami, by przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle testów przez nieszczelne okna może wydostawać się z lokalu mieszkalnego nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, ale oraz na rachunki – w następstwie tego prawidłowe uszczelnienie okien jest wybitnie istotne.
Uszczelnianie okien wykonuje się od wewnątrz oraz od zewnątrz. W obu tych sytuacjach użytkuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się przede wszystkim silikonów, folii paroszczelnych oraz innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii oraz innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać ekspertów od uszczelnienia okien?

Jeśli czujesz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, że z pewnością trzeba je uszczelnić. Przyczyną konieczności wykonania uszczelniania okien może być zużyta uszczelka, jednakowoż też błędy montażowe.
Uszczelnianie okien należałoby też wykonać zawsze w nowym domu bądź mieszkaniu (po wybudowaniu lub też odbiorze). Zawodowcy zadbają o to, aby w miejscu, w jakim miejscu ościeżnica łączy się z murem, nie było jakichkolwiek szczelin oraz zastosują profesjonalne materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]