Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Na joannaklusak.com odszukasz profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie projekty mieszkań Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]