Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Przyjęcie w ogrodzie - ta niezwykła oferta wszystkich zadowoli.

Gdy ktoś mówi o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także komunie święte, „18-tki” oraz chrzty. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka czy przyjęcie imieninowe, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których sporą grupę gości stanowią najmłodsi, między innymi ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się urządzać w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też muszą być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smakowite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wyszukanie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudnością, lecz niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do 130 osób. A jeśli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia oraz przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia dań, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]