Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Więcej szczegółów o parking Kraków lotnisko uzyskasz tutaj.

Możliwość trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca świata, komfort oraz szybkość – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, tym samym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia pojazdu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na wiele ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator bądź ujście powietrza w oponach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]