Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Sprawdź, komu zlecić catering na imprezę.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych punktach kraju organizowane są bankiety, benefisy albo sympozja. Wszystkie te eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyszykowane i podane posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Masz zarezerwowaną salę na event bądź wybrałeś już punkt, gdzie zorganizujesz piknik? Świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, napojów i ciepłych posiłków. Miej na uwadze, że w czasie istotnych gal nie można postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia będą też pod wrażeniem, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu na imprezy?

Zaletą zlecenia oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęty zespół nie tylko przyszykuje smaczne posiłki, ale też gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby prześledzić na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty doradzi ona, które napoje, przekąski oraz dania najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]