Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - dalsze informacje o tej usłudze.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie należy opłacić osobom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – gdy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]