Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Więcej o ofercie parkingu Balice na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Twoje auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]