Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

sala weselna, dom weselny małopolska

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki trzeba rozważyć?

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, przystrojenie sali i przygotowanie menu. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić około 130 gości. Impreza może zostać zorganizowana także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30 minut.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]