E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - usługi dla Ciebie.

Pragniesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z użyciem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek podnosi się też ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary przykładowo przez PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o użycie jedynie koniecznych, sprawdzonych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym łatwo można informować klientów o nowych artykułach oraz promocjach albo zamieszczać omówienia i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]