Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Catering z dowozem - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Gdy organizujesz ważny event biznesowy lub prywatny, na który chcesz zaprosić sporą ilość uczestników, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje i popularne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj wymagają odpowiedniej oprawy też w kwestii dań. Wszak nie wypada stawiać na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Catering świąteczny lub okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringu przeważnie proponują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, wesel albo urodzin, catering dla firm i catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do wymogów konkretnych imprez, dlatego znacząco różnią się od siebie np. kosztem oraz listą potraw sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą klarownie zaprezentować swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez zawodowych szefów kuchni

Przygotowanie dań nawet dla skromnej liczby gości może być olbrzymim problemem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to samodzielnie. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na skoordynowanie innych istotnych aspektów eventu. Daje to też możliwość zaserwowania gościom wyjątkowych dań przyrządzanych przez zawodowych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, iż istotną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich wygląd na talerzu. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także własną ekipę zawodowych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]