Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Więcej szczegółów o cateringu na wesela - zajrzyj w to miejsce.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzciny bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć menu, a później przyrządzać i dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering weselny

Organizowanie wesela to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek oraz napojów podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie podawać gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, managerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Kartę dań wesela skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół mają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, deserów oraz napojów dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość samemu złożyć menu z sugerowanych potraw. Warto jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]