Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Poznaj więcej szczegółów o cateringu okolicznościowym na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz celebrować go wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to znaczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też poczęstować je pysznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Na dodatek to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie zamknąć się w kuchni lub robić za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest teraz wymagane

Gdy przywołuje się cateringu gros osób myśli natychmiast o imprezach firmowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników rozważała ona opcję zamówienia fachowej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, jeżeli nie wiązało się to z wynajęciem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy postanowimy urządzić event w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce smakowite dania.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin oraz komunii

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą dostępną na każde rodzinne wydarzenie (lecz nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez trudu przyrządzają jadłospis współgrające ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny bądź na urodziny. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę studniówek, półmetków i komersów. Poszukując firmy oferującej tę usługę radzimy wybrać taką, która będzie w stanie dostosować menu do wymagań i możliwości finansowych klienta oraz kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w dekoracji i ułożeniu stolików.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]