Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Więcej szczegółów o cateringu do firm.

Sympozjum, szkolenie albo spotkanie biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają ścisły program wykładów, między którymi przewidziane są maksymalnie trzy krótkie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie sycącego posiłku w okolicznej kafeterii. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także wziąć na salę, w której odbywa się wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie odzieży czy rąk. Oferta cateringu dla firm obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz kurs? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Poza tym jest to też szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznym gronie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nigdy nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, jedząc własnoręcznie przyszykowane lub zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu uczestników.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]