Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie pilnować postęp prac, zaplanować odnowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a jednocześnie po prostu wygodny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi biura, mieszkania pod wynajem, budynki rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]