Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy znajdziesz tu.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu lub autobusie miejskim.

Czy warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje też darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub przez telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]