Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Jeśli potrzebujesz zamówić silniki prądu stałego, zobacz tu.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od cenionych producentów

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane m.in. w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]