Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Tchibo Cafissimo kapsułki. Więcej informacji na cafessima.pl.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i za czasem zdobyła sobie kolejnych miłośników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – trzeba dolać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do wskazanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy single origin z Kolumbii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego producenta. Kwestia ta dotykała wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest na rynku – także w Polsce – sporo ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bowiem wytworzyło go mnóstwo rozmaitych czynników, między innymi konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Łączenie takich kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Nikaragui (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w urzędach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny i z reguły zamyka się w granicy 1-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach na mieście czy w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości napój podczas weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy do ciasta, nie obawiając się o duże koszty. Jeśli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do naszego ekspresu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]