Wygodne kolczyki na sztyftach

Wygodne kolczyki na sztyftach

Kup kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia metal, wzór i ozdobne kamienie, ale też typ mocowania. W sklepach dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę i komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne okazje oraz te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty i minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych kreacji. Do pracy warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal równie korzystnie, co naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]