Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słój z kranikiem zamówisz na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, kompotów, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]