Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Z bezkonkurencyjną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie kupimy praktycznie wszystko, wciąż wiele artykułów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup platynowej broszki, łańcuszka czy pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, by mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny lub za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się na ślub, komunię czy imieniny.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni także obwód bransoletki, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce gratulacje, podziękowania, datę albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]