Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Dowiedz się, gdzie kupić drzwi drewniane.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiły, że jego pracownicy gwarantują konsumentom najwyższą jakość usług oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale też wysoka ergonomia, będące wynikiem użycia w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich eksploatacji, wysokiej jakości oraz satysfakcji konsumenta.

Oknostol – małopolskiego producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez to przedsiębiorstwo to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, ale nieprzeciętnie ergonomicznych i solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz i tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego są one wyposażone w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wytwarzane są zawsze z materiałów wysokiej jakości.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się także na polu obsługi klientów. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na bezpłatną konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego projektu, perfekcyjnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich rozmiaru.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]