Poznaj polskiego producenta jednorazowej odzieży ochronnej

Poznaj polskiego producenta jednorazowej odzieży ochronnej

Sprawdź ofertę producenta odzieży roboczej jednorazowej.

Branża spożywcza musi zachowywać wyśrubowane normy na każdym etapie produkcji. Dlatego wyjątkowo istotne jest, aby pracownicy zakładów oraz fabryk przetwórstwa żywności zostali wyposażeni w najwyższej jakości odzież ochronną, dopuszczoną do stosowania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene, które jest polskim dystrybutorem oraz producentem jednorazowej odzieży roboczej.

Asortyment firmy Global Food Hygiene

Global Food Hygiene istnieje na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 roku zdobywać również rynki europejskie. Obecnie w asortyment marki obejmuje części odzieży roboczej, takie jak czapki i czepki, maseczki jednorazowe, w tym również te zakrywające brodę, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania, kombinezony oraz buty. Jednym z najważniejszych wyrobów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane osobiście przez grupę ekspertów marki i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 klientów zaufało artykułom spółki Global Food Hygiene. Produkcja również przedstawia się imponująco – z linii produkcyjnej schodzi co miesiąc około 700 tyś fartuchów.

Global Food Hygiene – czym wyróżnia się ta firma?

Warto podkreślić, iż marka Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko odnośnie zróżnicowania dostarczanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na nieustający rozwój, implementując oryginalne rozwiązania logistyczne, jak i usprawniając zaplecze firmy (między innymi rozbudowując hale produkcyjne i magazynowe), za co przyznano jej kilka prestiżowych nagród. Kluczowym celem Global Food Hygiene jest zintegrowanie części procedur oraz ścisła współpraca pomiędzy rozmaitymi oddziałami firmy, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, by były dostarczane do nabywców w przeciągu doby.

Nasze dane adresowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]