Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Jeśli szukasz blachy na rąbek stojący, zobacz tutaj.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – odporność oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze grono sympatyków. Pięknie prezentująca się i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest wytrzymałe i niepodatne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii oraz wytrzymałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową powłoką gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio od producenta.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08