Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

Ponadczasowe kolczyki z bursztynem

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem.

Bursztyn to jeden z najstarszych stosowanych przez złotników surowców. Pomimo biegu czasu, nadal jest często kupowany przez ludzi szukających ponadczasowej biżuterii. Warto również napisać o jego cenach – chociaż niegdyś był bardzo drogi, dziś na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy klient. Z uwagi na popularność takiej biżuterii powinniśmy napisać krótko o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by wytrzymał wiele lat oraz o tym, w jakim miejscach należy kupić kolczyki z bursztynem.

Jak troszczyć się o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień, więc łatwo go porysować. Dlatego kolczyki z bursztynem należy wycierać miękką ścierką – na przykład irchą. Nigdy nie używajmy także detergentów – potrafią one zepsuć ten kamień. O wiele lepiej zda egzamin normalna woda, w przypadku dużych zabrudzeń z odrobiną mydła. Istotne okazuje się również to, gdzie przechowujemy pierścionki lub kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pojemników, wymieniając je szkatułkami wyścielanymi od środka delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie je znajdziesz?

Kilka lat temu najlepszym wyjściem dla chcących nabyć pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś można poradzić sobie z tym znacznie łatwiej niż przed laty – zwyczajnie wchodząc do sieci. Na e-zakupy dobrze postawić również z drugiego powodu – są wszak znacznie wygodniejsze. W internecie możemy też przejrzeć ofertę wielu sklepów i znaleźć te kolczyki z bursztynem, które najbardziej będą nam odpowiadać.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]