Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Shutters kupisz na https://skyshutters.pl.

Urządzając pomieszczenia, sporadycznie przeznacza się dużo czasu na okna. W większości wypadków decyzja pada na szablonowe aranżacje, to znaczy firanki i zasłony, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno mniej znane w Polsce rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice dekoracyjne typu shutters

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je pod różnymi kątami, w zależności od fantazji mieszkańców. Wykonuje się je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), jak również z płyt MDF. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się przeważnie na oknach, niemniej jednak jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszych domach spotyka się wciąż dość rzadko, ale każdy z nas z pewnością kina lub ekranu telewizora, bowiem tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w RPA czy w Nowej Zelandii.

Zalety shuttersów

Oprócz tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie wyglądają, mają one również pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można regulować wykorzystanie padającego światła: w gorące miesiące ograniczać gromadzenie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Shuttersy świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na przeważającej większości ram okiennych. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom bardzo szykowny wygląd, zatem wpływają na podniesienie wartości domu. Należy także podkreślić, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez pomocy linek, co właściciele psotnych zwierzaków oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać wystające sznurki, uznają na pewno za kolejny plus.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]