Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Kup akcesoria do alkoholu.

Domowa produkcja napojów alkoholowych, niegdyś ogromnie popularna, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też skłonność do eksperymentów, możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań oraz satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie przygotowujących domowe napoje wybiera piwo, cydr, nalewki lub wino, acz nie brak też wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowny sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, rurek, pojemników czy korków. Ponadto, do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak spis potrzebnych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z napojami należy stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber lub pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Znacznie lepiej będą natomiast wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wstydu wręczyć krewnym w charakterze prezentu. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]