Kolczyki z ametystami

Kolczyki z ametystami

Potrzebujesz biżuterii z ametystami? Sprawdź http://tinyurl.com/y7zyreez.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w innych krajach, np.: Australii i Mozambiku. Ze względu na wyjątkową fioletową barwę, stał się niezwykle popularnym kamieniem ozdobnym, który wykorzystuje się w jubilerstwie. Kolczyki i pierścionki z ametystem znajdziesz na ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – uwielbiana od wieków

Ametysty były umieszczane w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. Dziś, znaleźć go można w broszkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia cery, warto założyć srebrne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać efekt glamour lepiej wybrać większy element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Biżuteria z ametystami i jej właściwości

Ametyst uważany jest za kamień relaksu. Z tego powodu biżuterię z tym ozdobnym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na piękny kolor i walory estetyczne, lecz również z powodów natury metafizycznej. Część kobiet, nosząc kolczyki z ametystem przez dłuższy czas, odczuwa spokój i uwalnia umysł. Jednak w tych sprawach najlepiej wyrobić sobie własny pogląd.