Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Więcej o butelkach do wina w hurcie na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także sektor, w którym doskonale radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smacznego, unikalnego czy też ekologicznego produktu. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zapakowana tak, żeby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w szklane słoje i butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. oliwę, dżemy albo pasty warzywne, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając towar na palety zwykle można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem również otrzyma je dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania soków, piwa czy wina) i słoiki. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać nabyty towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można też zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]