Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Dowiedz się, gdzie kupić profesjonalne drukarki 3D.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nawet o 90 procent. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości usług i produktów, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można otrzymać identyczne prototypy, co jest szczególnie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny i trwały, a w toku procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]