Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz zamówić baniak do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]