Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Tu znajdziesz pełną ofertę gór zimą dla początkujących.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym pewne i dobrze opracowane wyprawy kierowane przez wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających charakter górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]