Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Dowiedz się więcej o tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych.

Wygoda witryn www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także doświadczeniu klientów – jeżeli nawigacja na stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na drugą witrynę lub wybiorą usługi innej firmy. By zatem witryna dała nam oczekiwane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona witryna? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Skuteczne projektowanie stron internetowych

Centralną zasadą, którą należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Istotna będzie także to, by główne części witryny umieścić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej agencji zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie nowoczesnej witryny www nie jest proste. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż witryna będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]