Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie Kraków

Pozycjonowanie to wiele prac mających na celu poprawienie obecności stron w organicznych (czyli w bezpłatnych) wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej pojawi się odwiedzających witrynę, co ostatecznie powinno prowadzić do zwiększenia ilości transakcji firmy. Kolejną zaletą tego działania jest poprawa rozpoznawalności produktu, usługi czy też samej marki.

Algorytm Google wartościuje każdą stronę internetową na podstawie mniej więcej 200 najrozmaitszych wskaźników. Rezultat tej diagnozy determinuje to, na której pozycji strona lub jej podstrona wyświetli się w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Za istotne czynniki rankingowe profesjonaliści do spraw SEO uznają m.in. PageSpeed, jakość contentu, a takżelinkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne).

Wpisując w przeglądarkę Google dowolne słowo, internauta dostaje wykaz stron, których treść została uznana za najlepiej pasującą do wpisanego zapytania. Które adresy wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania wyżej niż inne? Najczęściej te, których zawartość jest unikalna i dobrze wypełniona trafnymi słowami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma też prędkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na mobile, jak i desktopowej), poprawnie wykonane kodowanie, a także ilość linków prowadzących do naszej strony.

Czy opłaca się przekazać pozycjonowanie i optymalizację sklepu albo strony www firmie SEO?

Algorytm Google regularnie ulega zmianom, stąd zaleca się zlecić optymalizację i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych zawodowcom. Odpowiednim wyborem będzie firma SEO, która ma kilkuletnią praktykę w tym obszarze. W takich firmach zatrudnionych jest szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale także kreatywnego pisania czy kodowania. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznej agencji zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne działania, które również podniosą dochód firmy.

Do kogo adresowana jest oferta pozycjonowania sklepów i stron www w Google?

Pozycjonowanie to głównie usługa skierowana do zarządców stron, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż usług bądź produktów firmy. Decydując się dowolną działalność niewyobrażalne jest w dzisiejszych czasach nie posiadać strony firmowej lub ją utworzyć, jednak nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznes to ciągłe współzawodnictwo o pozyskanie nowych klientów. Wedle badań prawie 97% osób szuka w internecie opinii o lokalnych markach, co jasno wskazuje do jak dużej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu bądź strony w Top3 wyników wyszukiwania w przeglądarce niesamowicie zwiększa szansę, iż klient wybierze nasze usługi.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]