Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Więcej informacji o wykonaniu zdjęć 360 stopni na Facebooka na www.fotografsv.pl.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania pomieszczeń lokali usługowych i przedsiębiorstw. Z reguły spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje wrażenie osobistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonała metoda na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hotelu albo biura. Taka forma fotografii jest dużo bardziej intrygująca oraz pozwala wnikliwie zapoznać się z danym punktem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie w teorii można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych opłaca się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to zalecana opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Fotografów polecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]