Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady rekomendowanego fotografa Google Nowy Sącz, skieruj się na www.fotografsv.pl.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat musi opublikować przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że posiada on stosowne kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]