Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ odnajdziesz korzystną ofertę kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]