Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu Blender? Nie czekaj! Skieruj się na domin-krakow.pl.

Świat rysunku nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili znacznymi kosztami – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa niezmiernie irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży projektowej i gier wideo

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D otwiera tym samym sporo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu entuzjaści animacji i artyści, którzy chcą odkryć nowe formy wyrażania siebie lub poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]