Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Jesteś zainteresowany pełną ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie zwlekaj! Skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w gotowaniu – podawać i wybierać składniki bądź przystrajać wypieki. Pragniesz rozwijać fascynację Twojej pociechy? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto zapisać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci nie tylko nabywają pożyteczne umiejętności, ale także kształtują swoją kreatywność i uczą się samodzielności. A przy tym wspaniale się bawią. Łączenie ulubionych smaków, nauka smacznych przepisów oraz dobieranie oraz mieszanie składników – to wszystko powoduje, iż dzieci z zapałem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się także z regułami, jakie stosuje się w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach uczestniczą również rodzice, jest to zatem doskonała sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie degustować to, co udało się stworzyć.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. W trakcie kursu uczestnicy szykują deser oraz danie główne. Mali uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia pachnącej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, czy też przygotować wyborny makaron na słono lub słodko. W trakcie kursu dzieci przygotowują także pyszny deser – mus z mascarpone oraz polewą owocową. Lekcja powiązana z zabawą to najlepsza metoda na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ukochanych potraw niesie pociechom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przyrządzaniu smakowitej pizzy lub dekorowaniu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniałe nastawienie do maluchów.

Nasze dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]