Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Znajdź psychologa w UK na miarę Twoich potrzeb na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak nadal nie brak osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym państwa, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak znajomości języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339