Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Więcej informacji o automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych małych, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, szkół oraz hoteli

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności abonamentowe, tym samym znakomicie zda egzamin w szkołach prywatnych albo językowych, czyli tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]