Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Szukasz korzystnej oferty wynajmu szalunków Kraków? Nie zwlekaj! Zajrzyj na ten link.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, lecz spotyka się także wersje wykonane z metalu, a czasem nawet plastiku. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na spore ceny nie zawsze firmy budowlane mają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, warto sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze z kolei wejść do sieci i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi klienci.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]