Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o domy góralskie projekty, znajdziesz na domygoralskie.com.

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez domy ceglane. Obecnie na szczęście zauważyć można to, iż zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane wykazują bowiem wiele plusów. Najistotniejszym jest z pewnością wygląd – dopasowują się zarówno do willowej, jak i wiejskiej architektury. Istotne okazuje się również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, bowiem są budowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Drewno może też absorbować promieniowanie pochodzące od telewizorów i filtrować powietrze, co powoduje, iż ich lokatorzy wydajniej się wysypiają oraz chronią swoje płuca.

Mnogość projektów domów góralskich

Najczęściej wybieranym typem domów z drewna są oczywiście te przywodzące na myśl góralską zabudowę. Nierzadko budowane są z bali, zaś styl ich zdobienia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym stylu. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – między innymi elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić także, jeśli chcemy wybudować je poza Tatrami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Nie zapominajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, według jakiego został wzniesiony. Z tego powodu decydując się na takie rozwiązanie, dobrze obejrzeć wcześniejsze projekty architekta i dowiedzieć się, co myślą o nim poprzedni kontrahenci. Istotne jest, aby w jego portfolio było sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy gwarancję, że nasze zlecenie będzie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też dowiedzieć się, czy architekt współpracuje z firmą, która wybuduje dom – dzięki temu inwestycja przebiegnie szybciej.

Nasze dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]