Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Zamów srebrne kolczyki na https://www.srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane i w jakich salonach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej „trendy” są urocze sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co często występuje w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich produkcji – najbardziej gustowne wykonano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się perfekcyjnie, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się wycierać je często delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie polecamy natomiast domowych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle podrażniają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane Polki.